Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu budowlanego. W ofercie posiadamy profesjonalny sprzęt do robót ziemnych i montażowych. Oprócz wynajmu maszyn oferujemy również usługi, co jest rozwiązaniem korzystniejszym z tytułu wiedzy i doświadczenia posiadanych przez zatrudnianych przez nas operatorów. Zapewniamy dogodne warunki wynajmu oraz w pełni sprawny sprzęt, który jest zawsze przygotowany do pracy.

Sprzęt na wynajem

Nasza flota obejmuje:

  • koparki gąsienicowe, koparki kołowe, minikoparki i koparko-ładowarki
  • spychacze
  • ładowarki
  • walce ogrodowe
  • podnośniki montażowe

Każda maszyna regularnie przechodzi przeglądy techniczne, dzięki czemu posiada doskonałe parametry użytkowe. Dodatkowo, po każdym zakończonym zleceniu, jest dokładnie czyszczona, a jej stan kontrolowany. Dzięki temu eliminujemy ryzyko pojawienia się awarii na placu budowy.

Sprzęt wypożyczany jest do prac związanych z wyburzeniami, wykopami fundamentów i pogłębianiem dołów. Sprawdzi się również do niwelacji terenu czy montażu reklam.

Posiadamy w ofercie modele o zróżnicowanej specyfikacji technicznej. Koparki dostępne są z wysięgnikami o różnej długości oraz wieloma rodzajami łyżek.

W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć m.in.:

Wynajem podnośników nożycowych

Wśród wynajmowanych podnośników montażowych znajdują się podnośniki nożycowe. Wykorzystywane są do przeprowadzania prac na wysokościach. Ich konstrukcja pozwala w łatwy i bezpieczny sposób podnieść ludzi, narzędzia, a nawet niewielkie elementy montażowe. Podnośniki dostępne w naszej ofercie posiadają platformę z barierkami ochronnymi, która podnoszona jest i opuszczana za pomocą specjalnego pulpitu sterowniczego. W ofercie znajdują się podnośniki nożycowe elektryczne i spalinowe.

Wynajem żurawi

Prowadzimy wynajem żurawi samochodowych, które wykorzystywane są do prac rozładunkowych i montażowych. Funkcjonale urządzenia samojezdne mogą pracować nawet na trudnych i nierównych terenach. Dużym ułatwieniem jest możliwość samodzielnego dojazdu maszyny, bez konieczności transportu jej na plac budowy. Oferowane urządzenia posiadają bardzo dobre parametry techniczne. Dzięki temu są w pełni bezpieczne, a realizacja prac budowlanych przy ich wykorzystaniu jest mniej czasochłonna i pracochłonna. Proponowane modele doskonale poradzą sobie z podnoszeniem materiałów wielkogabarytowych oraz elementów konstrukcyjnych. Żurawie samochodowe z naszej wypożyczalni znajdują zastosowanie również w dużych magazynach, składowiskach i przy budowie elewacji.

Galeria