Świadczymy usługi koparko-ładowarką i koparką. Prowadzimy szeroko rozumiane prace wykopowe na terenach placów budowlanych i terenach robót drogowych. Dysponujemy sprawdzonym i nowoczesnym sprzętem pochodzącym od renomowanych marek. Posiadamy także wypożyczalnię sprzętu budowlanego, w ramach której oferujemy wynajem koparek wraz z całym osprzętem i łyżkami.

Doświadczeni operatorzy

Nasz zespół składa się z fachowców o wieloletnim doświadczeniu i wiedzy dotyczącej prac budowlanych i drogowych, szczególnie tych przeprowadzanych przy użyciu koparek i koparko-ładowarek. Operatorzy doskonale znają maszyny, na których pracują, dzięki czemu realizują nawet z pozoru trudne zadania. Posiadają również stosowne uprawnienia i badania. Składając zlecenie na usługi koparką lub koparko-ładowarką, możesz liczyć na pomoc przy wyborze maszyn na postawie oceny zleconych prac, rodzaju terenu i gruntu. Wszystkie prace wykonujemy rzetelnie i sprawnie.

Wypożycz maszyny budowlane i nie przepłacaj!

Wynajmujemy firmom i klientom indywidualnym koparki i inne maszyny budowlane, w tym spychacze, walce drogowe i żurawie samochodowe. Rozwiązanie to pozwala na realizację prac bez potrzeby zakupu maszyny. Niesie to korzyści szczególnie w przypadku konieczności wykonania jednorazowego wykopu. Maszyny z naszej wypożyczalni są zawsze sprawne i w pełni przygotowane do pracy. Regularnie poddajemy je przeglądom technicznym, a przed i po każdym zadaniu, sprawdzamy ich stan w celu uniknięcia awarii na placu budowy.