Firma Martrans specjalizuje się w wynajmie wysokiej klasy sprzętu budowlanego na terenie województwa śląskiego i okolic. Wynajmujemy koparki renomowanych producentów umożliwiające realizację wszelkich prac budowlanych. Dostarczamy maszyny różnego typu w zależności od charakteru przeprowadzanych prac. Dysponujemy nowoczesnymi i w pełni sprawnymi maszynami. Oferujemy koparki dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. W naszej flocie posiadamy:

  • minikoparki
  • koparko-ładowarki z młotem wyburzeniowym, łyżkami do skarpowania i łyżkami różnej szerokości oraz widłami, które umożliwiają rozładunek palet
  • koparki kołowe
  • koparki gąsienicowe.

Naszą firmę tworzy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy zapewniają pomoc techniczną i doradztwo w wyborze odpowiedniego produktu. Zapewniamy także konkurencyjne ceny wynajmu koparek, korzystne warunki współpracy oraz terminowe dostarczenie maszyn w miejsce wskazane przez Klienta. Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem koparek od firmy cieszącej się wysoką renomą, to zachęcamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszych usług i zapoznamy Państwa ze szczegółami oferty.