W ofercie wypożyczalni posiadamy wysokiej jakości sprzęt budowlany. Oferujemy wynajem podnośników teleskopowych. Województwo śląskie to rejon, w którym działamy. Zapewniamy w pełni sprawne maszyny, pochodzące od renomowanych producentów sprzętu budowlanego. Gwarantujemy konkurencyjne ceny wynajmu i pomoc przy wyborze sprzętu do planowanych prac.

Podnośniki teleskopowe w naszej ofercie

Ruchome podesty, nazywane podnośnikami teleskopowymi, umożliwiają bezpieczną pracę na wysokościach. Zapewniają łatwe i wygodne wykonywanie prac nawet w miejscach trudno dostępnych. Modele na wynajem dostępne w naszej ofercie spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa oraz normy międzynarodowe i europejskie. Proponujemy podnośniki zasilane elektrycznie, które dzięki cichej pracy i braku spalin doskonale sprawdzą się w pracach montażowych prowadzonych wewnątrz obiektów. W ofercie znajdują się również podnośniki spalinowe wykorzystywane na zewnątrz.

Zastosowanie podnośników teleskopowych

Oferujemy wynajem podnośników teleskopowych firmom i klientom indywidualnych. Przy pomocy naszego sprzętu realizowane są prace w branży budowlanej i w przemyśle. Doskonale sprawdzają się również w pracach w przestrzeni miejskiej. Podnośniki wypożyczane są do przycinania gałęzi drzew i ozdabiania choinek i lamp światłami, do naprawy sygnalizacji świetlnej czy mycia okien w wieżowcach.

Bezpieczna praca na wysokościach

Dzięki swej budowie, a także płynnej i skoordynowanej pracy, podnośniki teleskopowe zapewniają bezpieczeństwo podczas pracy na wysokościach. Dostępne w naszej ofercie modele wyposażone są w kosz i system stabilizacji pozycji pionowej. Podnośniki posiadają również blokadę niebezpiecznych ruchów podczas pracy. Cechy te mają istotny wpływ na jakość i komfort pracy operatorów. Sprzęt posiada aktualne badania techniczne. Zapewniamy pomoc przy wyborze sprzętu o parametrach dopasowanych do rodzaju przeprowadzanych prac.