Znajdują szereg zastosowań i to nie tylko w budownictwie przemysłowym, ale również drogowym, a także rolnictwie oraz ogrodnictwie. Kruszywa dolomitowe cechują się wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia, a także działanie czynników atmosferycznych bądź związków chemicznych. Wykorzystuje się je między innymi w celach ozdobnych np. do wykładania ścieżek ogrodowych, a także do bardziej profesjonalnych zastosowań, takich jak produkcja betonu czy asfaltu.

Posiadamy kruszywa dolomitowe o różnych wymiarach, począwszy od 10 do 160 mm, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć Klientom produkty o wszechstronnym zastosowaniu. W naszej ofercie znaleźć można także tak zwane niesorty (mieszczące się w przedziale 0-20 mm). Kruszywa dolomitowe pochodzą z naturalnych skał litych i określane są mianem łamanych oraz są tworzone poprzez mechaniczne rozdrobnienie tego rodzaju skał.

Klientom proponujemy także odmiany hutnicze, powęglowe i z łupka czerwonego, a także żwiry, piasek budowlany czy też pospółkę piaskowo-żwirową. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą, to zapraszamy do kontaktu.

10 – 31,5 mm
10 – 40 mm
31,5 – 63 mm
40-80 mm
80-160 mm
10 mm
31,5 mm
63 mm